"הלם מוחלט, מדובר בזוג מחויך": חברי משפחת הנרצחת ברחובות מסרבים להאמין

"היינו בהלם מוחלט מדובר בזוג הכי מחויך שיכולת לחשוב עליו, שי היה אדיב סבלני ומחויך אשתו הייתה שקטה ונעימה, מי היה מאמין שזה מה שיקרה שם", כך אומרת לעכשיו 14 חברת המשפחה שכמו רבים הייתה בהלם מאירוע השריפה בחג The post "הלם מוחלט, מדובר בזוג מחויך": חברי משפחת הנרצחת ברחובות מסרבים להאמין appeared first on עכשיו 14.

"הלם מוחלט, מדובר בזוג מחויך": חברי משפחת הנרצחת ברחובות מסרבים להאמין

שוטרי תחנת רחובות פתחו אתמול (שלישי) בחקירה מואצת בעקבות אירוע חשד לרצח בעיר, בה אותרה אישה בשנות השלושים לחייה ללא רוח חיים בדירה שרופה, כשעל גופה ע"פ החשד סימני אלימות, הבעל, שי סלמי, אושפז בבית החולים תל השומר כשהוא במצב קשה ומסביבו אבטחת שוטרים.

"אי אפשר לדבר עם איש מהמשפחה, אחת האחיות שלחה הודעה לחברות שלה ואמרה שהמשפחה מרוסקת וכעת היא התפרקה ולא הוסיפה פרטים. ניסינו כמובן להתקשר אליה כמה פעמים אבל אין מענה ואנחנו מבינים את הסיטואציה״ אומרת חברה של האחות.

לדברי עדי ראיה, המשפחה גרה בקומה השלישית של הבית ובכל קומה מותקן גלאי עשן לבטיחות. ״האב, מנחם, התעורר לפנות בוקר ושמע את הגלאי עשן, הוא הגיע לכניסה לבית וניסה לפתוח את הדלת בחוזקה, כשהוא כבר הצליח, הוא הוציא מייד שלושה מתוך ארבעת הילדים וניסה להציל את השאר ללא הצלחה. האב עצמו גם נפגע משאיפת עשן ופונה לבית החולים, המשפחה הרוסה מכל הסיטואציה״

לדברי אחת השכנות "קמנו לפנות בוקר למשמע הניידות המשטרה וניידות כיבוי האש והאמבולנסים, כשהוציאו את הילדים מיהרתי להביא להם שמיכות ולהרחיק אותם ממקום האירוע כדי שלא יראו מה קורה שם, זה פשוט לא נתפס".

המשפחה, שגרה בסמיכות לקניון רחובות נחשבת למשפחה נורמטיבית, האם הייתה גננת במקצועה והאח שעל פי החשד הוא זה שהצית את האש עבד בעבודה מסודרת והיה נעים ואדיב. ״אף אחד לא ראה את כל הדברים שמיוחסים לו, מעולם לא היו צעקות בבית, מעולם לא היו מריבות, להפך, הם גם ידעו לתת חופש אחד לשנייה, הוא למשל לא מזמן נסע עם המשפחה לאיסטנבול והיא נשארה בבית, זה משהו שאף אחד לא יודע להסביר איך זה קרה ואם היו סימנים מקסימים משום שלא היו כאלה״.

The post "הלם מוחלט, מדובר בזוג מחויך": חברי משפחת הנרצחת ברחובות מסרבים להאמין appeared first on עכשיו 14.