ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט חוזר לימינה

לאחר שהתפצל מסיעת "ימינה" בכנסת על מנת לאפשר לחברי הכנסת מתן כהנא ושירלי פינטו להתפצל ל"מחנה הממלכתי", אושרה בקשת המיזוג של בנט חזרה לסיעה המקורית The post ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט חוזר לימינה appeared first on עכשיו 14.

ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט חוזר לימינה

לאחר שהיה שותף למהלך הפיצול מסיעת 'ימינה' יחד עם חבריו – חברי הכנסת מתן כהנא ושירלי פינטו, שהצטרפו ל"מחנה הממלכתי" על מנת לאפשר להם להעביר את יחידות המימון ולהתמודד במפלגה ללא צורך בפרישה מהכנסת, מתמזג בנט מחדש עם סיעתו המקורית.

כזכור, בעקבות הניסיון להקשות את שריונה של חברת הכנסת עידית סילמן ברשימת הליכוד לכנסת הבאה, לא הצליחו חברי הכנסת פינטו וכהנא להתפצל לבדם מהסיעה, ומשכך עזר להם בנט להתפצל כשליש סיעה, מה שסילמן לא תוכל לעשות באם תרצה לקבל מקום בליכוד ויהיה עליה להתפטר מהכנסת.

נתונים מסקרים על מפלגה בראשותו הוצגו לבנט; האם ישקול קאמבק?

ועדת הכנסת אישרה מוקדם יותר היום את בקשת המיזוג של בנט עם ימינה, שם חברים כעת חברי הכנסת ניר אורבך, אביר (אברהם) קארה, עידית סילמן, ויום טוב כלפון. סיעת "המחנה הממלכתי" מונה את חברי הכנסת מתן כהנא, ושירלי פינטו בלבד.

נתונים מסקרים על מפלגה בראשותו הוצגו לבנט; האם ישקול קאמבק?

בקשת המיזוג מגיעה על רקע הסקרים המחמיאים שהתקבלו בלשכתו של בנט, אך נראה כי אין קשר בין הבקשה לפרסומים אותם הכחיש ראש הממשלה על כוונתו לחזור מפסק הזמן עליו הכריז.

"ראש הממשלה החליפי, נפתלי בנט, לא שינה את עמדתו ואין בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות", יצאה אתמול ההודעה מטעמו של בנט שסתמה את הגולל על הסאגה.

נפתלי בנט: "לא שיניתי את עמדתי, אין בכוונתי להתמודד בבחירות הקרובות"

The post ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט חוזר לימינה appeared first on עכשיו 14.