יכ"ל וצה"ל בחיפושים נרחבים אחר הנעדר מוישי קלינרמן

יחידת הכלבנים לישראל יחד עם אנשי המילואים של יחידת אית״ן במערך הנפגעים בצה"ל, ערכו אתמול (שני) חיפושים נרחבים בגזרת מירון אחר הנער אברהם משה קלינרמן, כבן 16, שנעלמו עקבותיו בתאריך 25.3.2022 מאזור ציון הרשב"י במירון. החיפושים התמקדו בעומק השטח, תוך דגש על אזורים סבוכים וקוצניים. מתנדבים וכלבנים מיכ"ל פעלו היום כתף אל כתף עם כוחות

יכ"ל וצה"ל בחיפושים נרחבים אחר הנעדר מוישי קלינרמן

יחידת הכלבנים לישראל יחד עם אנשי המילואים של יחידת אית״ן במערך הנפגעים בצה"ל, ערכו אתמול (שני) חיפושים נרחבים בגזרת מירון אחר הנער אברהם משה קלינרמן, כבן 16, שנעלמו עקבותיו בתאריך 25.3.2022 מאזור ציון הרשב"י במירון. החיפושים התמקדו בעומק השטח, תוך דגש על אזורים סבוכים וקוצניים.

מתנדבים וכלבנים מיכ"ל פעלו היום כתף אל כתף עם כוחות צבא, אנשי מילואים מיחידת אית״ן המתמחים באיתור נעדרים. יכ"ל הובילה את החיפושים עד היום, והפעילה אפליקציה ייחודית שפותחה על ידי היחידה, אשר מתעדת את האזורים שנסרקו. כוחות הצבא אמורים לעבות את מעגל המחפשים במהלך השבוע הזה.

מפקד יכ"ל מייק בן יעקב: "אנו מברכים את צה"ל על הנכונות לסייע בחיפושים. כולנו תקווה שהתגבור המשמעותי יניב תוצאות. שיתוף הפעולה בין יכ"ל לצה"ל מתגבר את היכולות של כולם".